קצת עלינו

Mask הוקמה בצלה של התקופה המאתגרת בה אנו נמצאים, תקופה המחייבת את כולנו להסתיר ולכסות את פנינו.
החזון שלנו היה לפתח מסכה אידיאלית שתיתן הגנה מקסימלית מפני נגיף הקורונה, תהיה נוחה ונושמת, ומעל הכל ללא התפשרות על נראות, אופנה ויופי.
מסיכת פנים אפורה

אידיאל היופי מנחה אותנו

אנו ב-Mask מאמינים כי כל אישה היא יפה, בכל גיל ובכל מצב, וכי מגיע לנו לאהוב את עצמנו ולעולם לא להסתיר את יופינו. תחת השאיפה להרגיש יפות וצבעוניות גם בתנאי מלחמה בנגיף הקורונה פיתחנו ליין של מסכות בד בשלל צבעים המעוצבות באופן המחמיא ביותר לצורת הפנים הנשית. המסכות מתאימות לנשים ובנות בכל קשת הגילאים.

בריאות מעל הכל

אנו עובדים ללא הפסקה בייצור פתרונות מתקדמים המשלבים בדים איכותיים ונוחות מקסימלית. ערכנו מחקר מקיף בנושא והצלחנו לפתח מסכה אופטימלית העשויה מבד כותנה איכותי ונעים עם צפיפות אנטי-בקטריאלית גבוהה, בשילוב בד משי מחמיא וצבעוני. את ליין המסכות שלנו פיתחנו בהתאם להנחיות והנהלים של משרד הבריאות

איכות ונוחות זה שם המשחק

אנו לא מתפשרים על איכות אך גם לא על נוחות! אין ספור ניסיונות ומדידות הובילו אותנו ליצירת מסכה נושמת המותאמת באופן מקסימלי לצורת הפנים שמאפשרת שימוש לאורך זמן.

חדשנות ויצירתיות מלהיבה אותנו

אצלנו ב-Mask חזון היצירתיות והחדשנות לעולם אינו נמוג, אנו שוקדים על פיתוח מוצר אופנתי חדש ומהפכני לחורף הקרוב. מסוקרנות? עוד מעט זה כאן..

#maskyourself

אומרים לך להסתגר? להתחבא? לא לראות ולא להראות.. ?

אנו ב-Mask מכריזים על אתגר היופי- COVID-19-2020!

קני מסיכה והתאימי איפור עיניים לצבע ולוייב של המסיכה, העלי סטורי באינסטגרם עם התמונה ותייגי את העמוד שלנו – תמונה שתקבל את מספר הלייקים הגבוה ביותר תקבל ערכת מסכות במתנה!

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

רוצים להישאר מעודכנים?

 הירשמו ותקבלו עדכונים לגבי מבצעים וקולקציות חדשות בזמן אמת
דילוג לתוכן